کپی ترید چیست؟

کپی تریدینگ (Copy Trading) یک روش سرمایه گذاری در بازارهای مالی است که در آن سرمایه گذاران با استفاده از تکنولوژی معاملات خودکار می‌توانند استراتژی ها، معاملات و عملکرد دیگر معامله گران را کپی کنند.

از این طریق، یک سرمایه‌گذار می‌تواند به طور خودکار معاملات یک تریدر دیگر را در حساب خود کپی کند. معمولاً این امر با استفاده از یک پلتفرم تجارت اجتماعی انجام می‌شود. این امکان به سرمایه‌گذاران کم‌تجربه اجازه می‌دهد که از تجربه و دانش تریدر های حرفه‌ای بهره ببرند. یکی از مزایای کپی تریدینگ این است که افراد می‌توانند در بازارهای مالی شرکت کنند حتی اگر وقت یا تجربه کافی برای تجزیه و تحلیل بازار را نداشته باشند.

معرفی کپی ترید تیم بلاکتو

کپی ترید تیم بلاکتو در حساب مدیریت تیم (پارسا شفیعی) فعال شده است، این کپی ترید در واقع نوع خاصی از تنظیمات ربات تریدر تیم است که پیش در این مقاله (کلیک کنید) آن را معرفی کردیم. حساب کپی ترید بر اساس تنظیمات ریسک متوسط و کوتاه مدت راه اندازه شده، همچنین مکانیزم مدیریت سرمایه این حساب به صورت ثابت است. این حساب از تاریخ 5 خرداد ماه شروع به کار کرده است. سرمایه اولیه ربات معادل 100 دلار بوده است.
نکته: سود پیش بینی شده ماهانه در محدوده 3 الی 6 درصد می باشد.

چگونگی متصل شدن به حساب کپی ترید

کپی ترید تیم ما بر پایه کارگزاری لایت فایننس است. در مرحله اول می توانید از طریق این لینک (کلیک کنید) وارد سایت کارگزاری لایت فایننس شده و حساب جدید ایجاد کنید.
پس از ساخت حساب نیازمند احراز هویت هستید، نگران آن نباشید چرا که با کارت ملی خود میتوانید احراز هویت کنید.
پس از اینکه حساب شما با موفقیت احراز شد اقدام به واریز سرمایه کنید.
در نهایت در مرحله آخر، پس از احراز هویت و واریز وجه از طریق این لینک (کلیک کنید) حساب کپی را مشاهده می فرمایید و می توانید آن را کپی کنید.
نکته: کمینه سرمایه گذاری در کپی ترید معادل 100 دلار می باشد!

مشاوره

در صورت وجود هر گونه پرسش می توانید از طریق شماره تماس و ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید.
09355143081
info@blockto.ir

keyboard_arrow_up