معرفی سرمایه گذار تیم - پارسا شفیعی سروستانی

پارسا شفیعی سروستانی

به نام ایزدپاک

با درود فراوان به تمام همراهان عزیز من پارسا شفیعی سروستانی هستم موسس تیم بلاکتو؛ در ادامه مطلب قصد دارم بیوگرافی کاملی از خود داشته باشم و توضیح دهم چه شد که به اینجا رسیدم.
من متولد 1381/04/05 از شهر شیراز هستم، و مدرک تحصیلی من کاردانی فناوری اطلاعات و ارتباطات است که از دانشگاه فنی حرفه ای باهنر شیراز دریافت کرده ام.

شروع آشنایی با اقتصاد

جرقه اولین آشنایی من با بازار های مالی و اقتصاد به سال 1394 و در نوجوانی ام بر می گردد، در آن سال به واسطه شرکت (شرکت عمران، توسعه و سرمایه گذاری همه مردم دنیا {سهامی عام}) با صورت های مالی، حسابرسی و حسابداری شرکت های سهامی عام آشنا شدم، این اولین جرقه در من بود تا به سمت یادگیری علم اقتصاد قدم بردارم.

1395

در میانه های سال 1395 به واسطه دانش اندکی که از صورت های مالی کسب کردم وارد بازار بورس شدم؛ هرگز از خاطر نخواهم برد که اولین سرمایه من جهت سرمایه گذاری در بازار بورس مبلغ 400 هزار تومان بود که از پدرم بابت سرمایه گذاری در بورس دریافت کردم، آن زمان ها تنها در عرضه های اولیه شرکت می کردم و گاها در سهام شرکت های دولتی اقدام به خرید و فروش می کردم.

1396

تا اواخر سال 1396 در بازار بورس با همان دانش اندک از خواندن صورت های مالی، مشغول به فعالیت بودم تا اینکه با پدیده ای به نام بیت کوین و دنیایی به نام کریپتوکارنسی آشنا شدم، می توانم بگویم این عجیب ترین پدیده ای بود که تا کنون دیده بودم! شکلی جدید از پول که در تمام دنیا معامله می شد و تنها با چند کلیک می توانستیم در سراسر دنیا اقدام به جا به جایی پول کنیم.

1397

اوایل تابستان سال 1397 بود که با استفاده از سایت های درآمد قطره ای، مشاهده تبلیغ و کلیکی اندکی دوج کوین کسب کردم با آنکه میزان آن زیاد نبود ولی کسب آن احساس خوبی در من به وجود آورد.

در زمستان سال 1397 به واسطه دوست عزیزم جناب آقای علی زارع و دوره های دکتر علیرضا خداکرمی با تحلیل های تکنیکال آشنا شدم و به مرور دانش تکنیکال را فرا گرفتم و به صورت جدی تری به ترید در بورس مشغول شدم.

1398

اوایل سال 1398 برای اولین بار به صورت مستقیم در بازار کریپتوکارنسی وارد شدم و مبلغ 200 دلار سرمایه گذاری کردم؛ وارد شدن به یک بازار ثانویه جرقه ای بود برای داشتن یک تیم مالی قدرتمند و پوشش تمام بازار های مالی…

1399

پس از رشد عجیب بورس تیم بلاکتو با حضور من و جناب آقای علی زارع شکل گرفت. علی زارع در راه تبدیل شدن به متخصص کریپتوکارنسی و من در راه تبدیل شدن به متخصص بورس قدم برمی داشتیم و در این مسیر به یکدیگر یاری می رساندیم.

در میانه های سال 1399 دو جوان دیگر به تیم بلاکتو پیوستند. من به عنوان سرمایه گذار تیم و آقای زارع به عنوان مدیریت تیم مشغول به انجام وظیفه خود بودیم.

1400

در اردیبهشت سال 1400 تیم بلاکتو در کارخانه نو آوری مستقر شد و در مهر ماه به دفتر اختصاصی جا به جا شدیم همچنین در سال 1400 آرام آرام تیم به پایداری و استحکام می رسید.
پس از استحکام و پایداری تیم من مشغول به فراگیری مباحث کلی تر اقتصاد و یادگیری اقتصاد کلام شدم.

1401

در سال 1401، تصمیم گرفتیم به طور موقت در کارخانه نوآوری شیراز مستقر شویم. در این سال، من طراحی و توسعه یک ربات ترید تمام اتوماتیک (برای آگاهی بیشتر کلیک کنید) را آغاز کردم و خوشبختانه فاز اول این ربات تریدر با موفقیت پیاده‌سازی شد.

1402

در سال 1402، دفتر تیم را به مرکز نوآوری درخت آبی منتقل کردیم و در آنجا مستقر شدیم. در خرداد ماه 1402، حساب کپی ترید (برای آگاهی بیشتر کلیک کنید) را راه‌اندازی کردم و با همکاری جناب آقای زاهد الفک، فاز دوم توسعه ربات تریدر را آغاز کردیم.

به روزرسانی‌ها و برنامه‌های آینده

با تلاش مداوم و همکاری اعضای تیم، همواره در جهت بهبود و توسعه ابزارها و خدمات خود گام برمی‌داریم تا بهترین راهکارها را برای کاربران و سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

سایر تجربه های کاری (غیر از بازار های مالی و اقتصاد)

در این بخش تجربه کار هایی که انجام داده ام و هیچ ارتباطی با بازار های مالی یا اقتصاد ندارند را می نویسم، به انجام دادن آنها افتخار میکنم و همه این کار ها را جزوی از وجود خود می دانم.

 • کار در رستوران در سمت کمک آشپز و سالندار
 • کار در کافی شاپ
 • تجربه کار اداری
 • فراوری زیتون شور
 • خرید و فروش مخزن پلی اتیلن
 • طراحی سایت
 • اجرای شبکه های کامپیوتری
 • خرید و فروش قطعات کامپیوتر
 • خرید و فروش موبایل و قطعات جانبی

در نهایت

هم اکنون با داشتن علم اقتصاد کلان در بخش سیاست گذاری پولی، به عنوان مشاور سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی و تیم بلاکتو فعالیت می کنم.

ارادتمند شما

پارسا شفیعی سروستانی

معرفی مدیریت تیم - علی زارع

َAliZare

به نام خداوند جان و خرد

با عرض سلام به تمامی عزیزان و همراهان تیم بلاکتو، من علی زارع هستم موسس تیم بلاکتو؛ قصد دارم توضیحاتی درباره خودم بنویسم.
من متولد 1380/07/19 در شهر شیراز و هم اکنون در دانشکده آزاد مرودشت در حال تحصیل در مقطع کارشناسی رشته نرم افزار رایانه می باشم.

کریپتوکارنسی و دیگر هیچ

بگذارید ساده بگویم، من آینده را تنها در بازار کریپتوکارنسی می بینم. یک عاشق کریپتو به تمام عیار، من در سال 1394 با بیت کوین آشنا شدم و این آشنایی باعث شد تا تمام تمرکز خود را بر این بازار بگذارم و تبدیل به یک متخصص در این بازار شوم.

در ابتدا علم تحلیل تکنیکال را آموختم و مشغول به خرید و فروش در این بازار زیبا شدم، آن زمان ها خرید و فروش بسیار سخت تر از امروزه بود، تحریم ها و نبود صرافی های خوب از معضلات این بازار بود که به مرور زمان بهبود یافت.

در این چند سال اخیر تمرکز خودم رو بر دانش فاندامنتال گذاشته ام و سعی دارم به جای خرید و فروش از راه تکنیکال بیشتر از راه شناسایی و نگهداری پروژه های خوب و مستعد رشد از دیدگاه فاندامنتال؛ در بازار عمل کنم.

در حال حاضر می توانم در زمینه های زیر به عزیزان خدمات مشاوره و پیاده سازی ارائه دهم.

 • راه اندازی مزارع ماینینگ
 • ایده پردازی توکنومیک رمز ارز ها
 • پیاده سازی NFT ها در شبکه های مختلف
 • مشاوره به دیجیتال آرتیست ها برای پیاده سازی هنر خود به صورت NFT

تاسیس تیم بلاکتو

در سال 1399 به همراه آقای پارسا شفیعی سروستانی تیم بلاکتو تاسیس شد، هدف اصلی تیم پوشش بیشتر بازار های مالی بود، در ابتدای تاسیس من در بخش کریپتوکارنسی و آقای شفیعی در بازار بورس به فعالیت مشغول بودیم و هم اکنون با گسترش تیم در تمامی بازار های مالی اعم از: کریپتوکارنسی، بورس ایران، بورس ایالات متحده آمریکا و فارکس فعال هستیم.

مدیریت تیم

در حال حاضر مدیریت تیم بلاکتو، مدیریت سرمایه تیم، مدیریت سبد سرمایه گذاران و سبدگردانی بازار کریپتوکارنسی بر عهده اینجانب است.

keyboard_arrow_up