با درود فراوان به تمامی همراهان تیم بلاکتو

امروز قصد داریم درباره شروع سرمایه گذاری صحبت کنیم و هر آن چیزی که لازم است درباره سرمایه گذاری در زندگی بدانید را توضیح دهیم؛ امروز نه تنها قصد داریم درباره انواع بازار های مالی صحبت کنیم بلکه قرار است درباره این صحبت کنیم که علاوه بر بازار های مالی، چه نگرشی باید داشته باشیم تا سرمایه گذاری خوبی داشته باشیم.

خواندن این مطلب را به همه عزیزان پیشنهاد می دهیم، مطالبی که در ابتدا گفته می شود هیچ ارتباطی به تیم بلاکتو ندارد بلکه قصد داریم شفافیتی درباره کلیت سرمایه گذاری داشته باشیم و نگاهی بیندازیم به آنچه که الزام است در زندگی خود داشته باشیم.

سرمایه گذاری یک الزام در زندگی

در 10 سال گذشته سرمایه گذاری الزامی برای افراد نبود چرا که با پس انداز کردن می توانستند بدون ریسک، سرمایه خوبی را در بانک جمع آوری کنند، اما با توجه به وضعیت کنونی اقتصاد ایران، سرمایه گذاری یک انتخاب نیست!!! بلکه یک الزام در زندگی است؛ دوره پس انداز کردن به پایان رسیده چرا که عاملی به نام تورم باعث می شود هر روز ارزش پول ملی تضعیف شود، پس هم اکنون باید در زندگی سرمایه گذاری کرد تا حداقل از تورم عقب نمانیم.

طلا سرمایه گذاری نیست!!! حفظ ارزش است

شاید تاکنون این تصور را داشتید که خرید و نگهداری طلا یک نوع سرمایه گذاری است؛ باید به شما بگوییم که خیر! طلا سرمایه گذاری نیست!!! طلا در واقع نگهداری ارزش پول است؛ طلا این ویژگی را دارد که همیشه یک ارزش ثابت دارد و به اصطلاح تورم گریز است، مهم نیست چه سالی باشیم اگر فرض کنیم امروز به ازای هر گرم طلا یک کیلو گوشت می توانیم تهیه کنیم ده ها سال یا چند ده سال آینده نیز باز می توانیم همین مقدار را تهیه کنیم. پس بدانید که طلا به خودی خود سرمایه گذاری نیست اما توجه داشته باشید اگر می خواهید یک سرمایه گذار موفق باشید، باید مقداری طلا را در سبد خود نگهداری کنید، دلیل آن هم اتفاقات غیر منتظره ای است که در سایر کشور ها و ایران رخ می دهد. طلا یکی از بهترین و نقد شونده ترین دارایی های دنیا است که در تمامی کشور ها می توانید آن را به سادگی به پول نقد تبدیل کنید. جنگ، سیل، زلزله یا هر اتفاق طبیعی و غیر طبیعی می تواند تمام دارایی شما را در خطر بیندازد اما طلا هیچ گاه در خطر نخواهد بود و همیشه نقدشوندگی بالایی دارد.

سرمایه گذاری با ترید تفاوت دارد

متاسفانه مساله ای که امروز بسیاری از افراد جامعه با آن درگیری دارند این است که فکر میکنند برای سرمایه گذاری باید وقت و زمان گذاشت، اما این موضوع هم صحیح نیست، همه ما در اینستاگرام دیده ایم که استادان بی شماری شما را دعوت میکنند که ترید کردن و خرید فروش کردن را یاد بگیر، در همه زمینه ها این استادان فعال هستند، از بورس ایران تا فارکس و بازار کریپتو کارنسی، همه و همه به شما می گویند وقت بگذارید، یاد بگیرید و تریدر شوید. این موضوع اصلا درست نیست، سرمایه گذاری با ترید کاملا متفاوت است.
سرمایه گذاری یعنی خریدن سهام (بورس ایران و بین الملل) یا ارز (کریپتو کارنسی) های خوب بازار برای نگهداری طولانی مدت، اما ترید یعنی خرید و فروش سهام یا انواع ارز هایی که حتی با اینکه آینده خوبی ندارند ولی برای کوتاه مدت میتوان از آن نوسان گرفت.
نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که سرمایه گذاری به وقت نیازی ندارد، شما طی یک هفته یا ماه خرید های خود را انجام می دهید و چند سال آینده به سراغ آن می آیید، اما ترید نیاز به زمان کامل دارد، ترید نیاز دارد که در طول روز چندین ساعت بازار را دنبال کنید و بتوانید از آن سود کسب کنید.

کار خود را برای تریدر شدن کنار نگذارید

یکی دیگر از اشتباهاتی که همه افراد در بازار های مالی میکنند این است که کار اصلی خود را برای تریدر شدن کنار می گذارند، که به نظر ما این تفکر به دلیل تبلیغات گسترده و اشتباه در فضای مجازی است، آنچه که بسیار مهم است این است که در فضای مجازی روی دیگر سکه را به شما نشان نمی دهند، اساتید اینستاگرام به صورت مداوم به شما نشان می دهند که سود های هنگفتی کرده اند اما هیچ کدام به شما نمی گویند که ترید همواره همراه با ضرر است، در ترید می توانید مقدار زیادی از سرمایه خود را از دست بدهید؛ اما سرمایه گذاری کاملا فرق دارد، در سرمایه گذاری میزان ضرر ها به شدت کمتر است همچنین ریسک کمتری به نسبت ترید دارد.

مرحله به مرحله سرمایه گذاری

برای داشتن یک مشاوره خوب از تیم ما ابتدا پاسخ این سوالات را برای خود یادداشت کنید

1- سرمایه گذاری در زندگی یا مازاد پول نقد

اکثر کسانی که به دنبال مشاوره سرمایه گذاری هستند به دو بخش عمده تقسیم می شوند.
بخش اول کسانی هستند که به یک مشاوره کامل برای کل دارایی خود نیاز دارند، که بدانند چقدر از سرمایه خود را در مسکن یا چه مقدار از سرمایه خود را در بورس یا هر محل دیگر سرمایه گذاری کنند. این دسته از افراد لیست تمام دارایی های خود را نظیر مسکن، خودرو، زمین، طلا یا هر دارایی در بازار های مالی را برای ما ارسال کنند تا مدیریت صحیح و برنامه ریزی برای آنها انجام شود.
بخش دوم کسانی هستند که مسکن، خودرو، زمین یا هر دارایی دیگری دارند اما سرمایه مازاد برای سرمایه گذاری در بازار های مالی دارند. این افراد به دنبال خرید مسکن یا طلا نیستند بلکه قصد دارند تمام سرمایه نقد خود را به دارایی در بازار های مالی تبدیل کنند، که با توجه به سوالاتی که در ادامه گفته شده تیم ما به شما مشاوره دقیقی می دهد.

2- پول یکجا دارید یا قصد دارید مبلغی را ماهیانه کنار بگذارید

در مرحله دوم شما باید این سوال پاسخ دهید، آیا پول نقد را به صورت یکجا دارید یا اینکه می خواهید ماهیانه مقداری را سرمایه گذاری کنید. عموما گزینه اول برای افرادی که به تازگی بازنشته شده اند یا از فروش دارایی سرمایه ای کسب کرده اند کاربرد دارد و گزینه دوم بیشتر برای کارمندان و صاحبین مشاغل کاربرد دارد.
نکته : کسانی که به صورت ماهیانه قصد دارند پولی کنار بگذارند، اصلا نگران میزان آن نباشید، حتما نباید ماهانه چند ده میلیون تومان کنار بگذارید! حتی با ماهانه 500 هزار تومان نیز می توانید شروع کنید! نکته ای که بسیار مهم است و باید آن را مد نظر داشته باشید این است که میزانی را انتخاب کنید که برای کنار گذاشتن آن تحت فشار قرار نگیرید.

3- به این سه سوال پاسخ دهید

1- اگر سرمایه یکجا دارید مقدار آن چه میزان است یا اگر قصد دارید ماهیانه مبلغی را کنار بگذارید میزان آن چقدر است
2- میزان ریسک پذیری شما چه میزان است (اگر به شما بگویند چه مقدار از سرمایه تان را از دست دادید می توانید با آن کنار بیایید)
3- قصد دارید سرمایه شما به صورت ماهانه به شما سود پرداخت کند یا قصد دارید آن را نگهداری کنید و به یکباره سود آن را دریافت کنید

پس از این 3 مرحله ما آماده مشاوره به شما هستیم

هم اکنون می توانید برای دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید
راه های ارتباطی ما :
تلفن تماس : 09355143081
واتساپ و تلگرام با همین شماره

وجه تمایز تیم بلاکتو

شاید بزرگ ترین سوالی که برای شما پیش آمده باشد این است که چرا تیم بلاکتو را جهت مشاوره و سبد گردانی انتخاب کنیم؟

1- ارائه خدمات در تمام بازار ها به علت کار تیمی

تیم بلاکتو در تمامی بازار های مالی مانند فارکس، بورس ایران و کریپتوکارنسی فعال است و می تواند به شما عزیزان خدمات ارائه کند. ویژگی کار تیمی موجب شده تیم ما این قابلیت را داشته باشد.

2- انتخاب افراد خبره در تمامی بازار ها

تمامی اعضای تیم به دقت گزینش شده اند و می توانیم به شما تضمین دهیم برترین افراد برای هر بازار انتخاب شده اند، همچنین در کنار افراد خبره؛ تیم بلاکتو از چندین ربات کمکی استفاده می کند تا سرمایه شما در امن ترین حالت ممکن باشد.

3- پشتیبانی شرکت اورنگ رایانه صباح و شتابدهنده میزبان

تیم بلاکتو با همکاری شرکت اورنگ رایانه صباح و شتابدهنده میزبان فعالیت می نماید همچنین هر دو شرکت حامی مادی و معنوی این تیم می باشند.

4- اقتصاد کلان

وجود یک تحلیلگر اقتصاد کلان در تیم باعث شده سرمایه شما در نوسانات و تغییر روند هایی که خارج از دیدگاه تکنیکال و فاندامنتال است کاملا امن باشد.

در نهایت اگر قصد دارید در بازار کریپتو، بورس ایران و سهام بین المللی سرمایه گذاری کنید علاوه بر شماره تماسی که پیش تر دیدید می توانید فرم های مربوطه را از طریق این لینک مشاهده و آن را برای ما ارسال کنید.

keyboard_arrow_up