btc-28-05-2021

بررسی وضعیت بیت کوین 28-05-2021

با درود فراوان به تمامی علاقه مندان به دنیای رمز ارز ها…

وضعیت کلی

با بررسی وضعیت بیت کوین همراه شما هستیم… همانطور که می دانید هفته گذشته بیت کوین یکی از شدید ترین ریزش های تاریخ را به خود دید و از محدوده 50 هزار دلار تا 30 هزار دلار کاهش پیدا کرد، در نهایت در محدوده 38-40 هزار دلار آرام گرفت. این ریزش ها ناشی از اخبار منفی بود که از طرف دولت چین به ماینر ها ابلاغ شده بود. این خبر حاکی از آن است که کشور چین قصد مبارزه با ماینینگ و مبادله رمز ارز ها دارد.

دیدگاه تکنیکال

از دیدگاه تکنیکال هم اکنون قیمت در یک روند صعودی حرکت می کند که در تصویر به صورت مستطیل زرد رنگ مشاهده می شود شکستن این روند قدرتمند می تواند قیمت بیت کوین را تا محدوده 30 هزار دلار پایین بیاورد همچنین در صورتی که بیت تا 45 هزار دلار رشد داشته باشد می توانیم شاهد یک ریزش دوباره باشیم که بیت کوین را تا محدوده 25 هزار دلار پایین خواهد کشید. تمامی خطوط قرمز رنگ بالا مقاومت های پیش رو و خطوط قرمز رنگ پایین حمایت های پیش رو را نشان می دهد.

روانشناسی بازار

از دیدگاه روانشناسی به این مساله نگاه کنیم متوجه دو دسته از افراد می شویم، افرادی که هم اکنون بیت کوین را در ضرر نگاه داشته اند و قصد فروش آن را ندارند، دسته دوم افرادی که بیت کوین های خود را در حین این ریزش به فروش رسانده اند و هم اکنون منتظر ورود مجدد هستند. در صورتی که روند صعودی که مشخص شده پابرجا بماند احتمال ورود این دسته افراد زیاد خواهد شد.

نکته حائز اهمیت ورود بسیاری از سازمان ها و صندوق های سرمایه گذاری در محدوده 32-35 هزار دلار به بیت کوین است که نشان می دهد این سازمان ها و صندوق ها در نقاط عمیق خریداری کرده اند و هم اکنون قصد فروش دارایی های خود را ندارند.

 

تحلیلتحلیل کریپتوکارنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up