تکنیکال و فاندامنتال ، بیت کوین

قیمت بیت کوین برای اولین بار از ماه اوت به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد. نگرانی‌ها از دیدگاه‌های قانون‌گذاران در رابطه با رمزارز ها فشارهای فروش را تشدید کرده است. با این حال بیت کوین توانسته از محدوده ۴۰ هزار دلاری جهش کند.
بزرگ‌ترین رمزارز دنیا توانست حرکت نزولی سه روزه اخیر را متوقف کند. دیروز قیمت بیت کوین تا محدوده ۳۹٫۶۲۵ هزار دلاری سقوط کرد. هر چند که هنوز مشخص نیست که بیت کوین امروز را هم در محدوده منفی به پایان خواهد رساند یا خیر، اما تا به این جای کار خریداران از بیت کوین حمایت کرده‌اند.
بحران بدهی شرکت Evergrande چین و احتمال خروج فدرال رزرو از سیاست‌های انبساطی پولی نگرانی اصلی سرمایه‌گذاران بودند. اما خبرهایی از بهبود اوضاع به گوش می‌رسد. شرکت چینی گفته که بهره وام‌های گرفته را پرداخت خواهد کرد. در عین حال بانک مرکزی چین هم نقدینگی خوبی را به سیستم مالی این کشور تزریق کرده است. همچنین بایستی توجه کرد که انتقادات قانون‌گذاران آمریکایی از رمزارز ها هم باعث نگرانی بازار شده است. دیروز رئیس کمیسیون اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد که تجربه قبلی بانک‌ها در استفاده از ارزهای خصوصی با شکست مواجه شده است. دیدگاه‌های او نشان می‌دهند که شاید قانون‌گذاران آمریکایی به بازار رمزارز ها روی خوشی نشان ندهند. زمانی آمریکا از رمزارز ها حمایت می‌کرد، اما در حال حاضر مقامات به فعالین این بازار هشدار می‌دهند.
حرکات قیمتی اخیر نشان می‌دهند که بیت کوین هم مثل سایر دارایی‌های بازار از جریانات ریسک گریزی در امان نیست. برای این که بیت کوین بتواند روند صعودی خود را احیا کند، باید دوباره به بالای میانگین متحرک ۲۰۰ در اطراف ۴۶ هزار دلار بازگردد. روز دوشنبه هم اتفاق عجیبی در بازار رمزارز ها اتفاق افتاد. شبکه Pyth برای لحظه‌ای قیمت بیت کوین را ۵ هزار و ۴۰۲ دلار اعلام کرد. این مشکل فنی هم بر بازار تأثیر منفی گذاشته است.

چارت روزانه بیت کوین

طی سه روز اخیر بیت کوین نواحی حمایتی MA50 و MA200 را که نواحی مهمی بودن رو به پایین شکست و بلاخره از طرف MA100 با حمایت شدید روبرو شد و تا کنون رو به بالا در حال نوسان هست.

در حال حاضر اولین نواحی مقاومتی بالای سر بیت کوین : 43380 و 48300 (خطوط قرمز) و همچنین MA200 خواهند بود.

نواحی مقاومتی زیر پای قیمت هم : 40790 و 37100 (خطوط سبز) و همچنین MA100 خواهند بود که البته الان رو همین ناحیه قرار دارد.

.

.

همچنین ببینید نواحی مهم ادغام فیبوناچی ها که به شما در تشخیص قیمت ها و قیمت های مهم کمک میکند.

 

 

پر سود باشید.

تحلیلتحلیل کریپتوکارنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

keyboard_arrow_up